Sport

Sportowe osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Sport

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu ,,Gramy w ręczną". W zajęciach biorą udział wszystkie chętne osoby z klas III i IV. A oto zdjęcia z pierwszych zajęć :)

W dniu 14.09.2017 r. na stadionie Leśnym SKLA w Sopocie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Lidze Lekkoatletycznej. Dwóch zawodników zajęło miejsce medalowe: Alicja Naumowicz multimedalistka - brązowy medal w skoku w dal oraz w biegu na 60m. Mikołaj Knigawka - brązowy medal w biegu na 60m. Gratulujemy!!!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z BADMINTONA!!

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów kl. III-VII na bezpłatne zajęcia nauki gry w badmintona.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:

w każdy poniedziałek oraz piątek w godzinach od 15:30 do 16:30 na sali gimnastycznej.

Daria Grzegorzewska - nauczyciel Wychowania Fizycznego

Szkolne Mistrzostwa w Pływaniu

Mistrzostwa Sopotu w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Sopotu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

Mistrzostwa Sopotu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Mistrzostwa Sopotu w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców

Zajęcia z Badmintona

W tym roku szkolnym rozpoczęły się nowe zajęcia pozalekcyjne z nauki gry w Badmintona. Nasza szkoła wzięła udział w programie Shuttle Time organizowany przez Polski Związek Badmintona.

Zapraszamy na treningi !!!

Wyjście na kręgle w ramach lekcji WF

Turniej Badmintona

Nasi uczniowie wzięli udział w turnieju podsumowującym program Shuttle Time. Po raz pierwszy mogli sprawdzić swoje umiejętności poza szkolną salą gimnastyczną. Gratulacje !!!