Sportowe osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Półfinał woj. pomorskiego dziewcząt w tenisie stołowym

Marta Słomińska i Nadai Ziółek uczennice Szkoły Podstawowej nr 8 w Sopocie, zarazem zawodniczki UKS Skoczek Sopot, wygrały Półfinał Wojewódzki XLVI Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się 15 Listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Gdyni Babie Doły. Dziewczęta w całym turnieju nie straciły nawet jednego seta i zapewniły sobie start w finale wojewódzkim, który odbędzie się 21 listopada 2017 r. W zeszłym roku szkolnym w tym samym składzie zajęły ósme miejsce w Polsce. Liczymy, że w tym roku będzie jeszcze lepiej!!!

Mecz piłki ręcznej: Wybrzeże Gdańsk- MKS Kalisz

W sobotę 11.11.2017 r. uczniowie klas III oraz IV w ramach programu "Gramy w ręczną" wybrali się wraz z opiekunem na mecz piłki ręcznej, który odbył się w Hali Widowiskowo Sportowej rzy ulicy Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku.

Oto fotorelacja z fantastycznego kibicowania naszych uczniów!

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu ,,Gramy w ręczną". W zajęciach biorą udział wszystkie chętne osoby z klas III i IV. A oto zdjęcia z pierwszych zajęć :)

W dniu 14.09.2017 r. na stadionie Leśnym SKLA w Sopocie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Lidze Lekkoatletycznej. Dwóch zawodników zajęło miejsce medalowe: Alicja Naumowicz multimedalistka - brązowy medal w skoku w dal oraz w biegu na 60m. Mikołaj Knigawka - brązowy medal w biegu na 60m. Gratulujemy!!!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z BADMINTONA!!

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów kl. III-VII na bezpłatne zajęcia nauki gry w badmintona.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:

w każdy poniedziałek oraz piątek w godzinach od 15:30 do 16:30 na sali gimnastycznej.

Daria Grzegorzewska - nauczyciel Wychowania Fizycznego

Szkolne Mistrzostwa w Pływaniu

Mistrzostwa Sopotu w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Sopotu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

Mistrzostwa Sopotu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Mistrzostwa Sopotu w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców

Zajęcia z Badmintona

W tym roku szkolnym rozpoczęły się nowe zajęcia pozalekcyjne z nauki gry w Badmintona. Nasza szkoła wzięła udział w programie Shuttle Time organizowany przez Polski Związek Badmintona.

Zapraszamy na treningi !!!

Wyjście na kręgle w ramach lekcji WF

Turniej Badmintona

Nasi uczniowie wzięli udział w turnieju podsumowującym program Shuttle Time. Po raz pierwszy mogli sprawdzić swoje umiejętności poza szkolną salą gimnastyczną. Gratulacje !!!