Nasze konkursy

Sopocki konkurs wiedzy religijnej "Sapientia"

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów klas IV-VI sopockich szkół podstawowych do udziału w naszym konkursie wiedzy religijnej "Sapientia". Konkurs odbędzie się w naszej szkole 3 kwietnia 2017, godz. 13.00.

Cele konkursu:

- Wzbogacenie wiedzy religijnej.
- Zachęcenie do lektury Pisma Świętego.
- Inspirowanie do pogłębiania i zdobywania wiedzy.
- Umożliwienie uczniom weryfikacji wiedzy.
- Krzewienie zdrowego współzawodnictwa.

Regulamin konkursu: Sapien._reg.__2016-2017.doc

Oświadczenie: Zalacznik_nr_1_-_oswiadczenie2017.doc

Konkurs wiedzy o Trójmiejskim Parku Krajobrazowym rozstrzygnięty!

W związku z przypadającym 22 kwietnia Międzynarodowym Dniem Ziemi w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Do udziału w konkursie zgłosiło się 11 szkół z Redy, Gdyni, Sopotu i Gdańska. W części pisemnej wzięło udział 27 uczniów, a do ścisłego finału zakwalifikowało się sześciu uczestników. Po części ustnej wyłonieni zostali zwycięzcy:

miejsce I zajęła Patrycja Turska, uczennica klasy VI a z naszej szkoły

miejsce II zajął uczeń Szkoły Podstawowej Nr 9 w Sopocie - Grzegorz Macioch

miejsce III przypadło w udziale także naszej uczennicy - Marcie Szymkowiak z klasy V b

Nagrody ufundował i wręczał przedstawiciel współorganizatora konkursu - Zarządu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pan Dariusz Ożarowski oraz nasza p. Dyrektor.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Zdjęcia z kokursu dostępne w galerii

Sopot historią malowany

Z ogromną radością informujemy, że I. edycja konkursu plastyczno-historycznego dla uczniów sopockich szkół podstawowych "Sopot historią malowany" została rozstrzygnięta. Tegoroczna edycja nosiła tytuł "Patroni sopockich ulic". W konkursie wzięło udział 61 uczniów z 3 sopockich szkół podstawowych.

Dnia 5 maja 2015 r. o godz. 13.00 w naszej szkole odbędzie się uroczyste wręczenie nagród połączone z wernisażem prac konkursowych.

Oto lista laureatów i wyróżnionych:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Armii Krajowej w Sopocie: Aleksandra Kępa, Antonina Gumienna, Klaudia Socha, Agata Czech

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie: Anna Dałek, Jaromir Turzyński, Maria Lewandowska, Jakub Nietupski, Antoni Łuczak, Emilia Zdrojewska, Ignacy Wyziński

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integraycjnymi nr 9 im. gen. Władysława Sikorskiego w Sopocie: Agnieszka Balewska, Karola Łytkowska, Emilia Elwart

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Regulamin konkursu: Regulamin_konkursu_-_Sopot_historia_malowany.pdf

Oświadczenie: Zalacznik_nr_1.pdf