Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Zajęcia dodatkowe klas I – III

Zajęcia wyrównawcze dla klas II

Prowadzący

p. Małgorzata Śliżewska

Poniedziałek (2b, 2c)

Sala

12:50-13:35

204

Piątek (2a)

11:45-12:30

Sala

 

 

311

 

 

Koło informatyczne dla klas I-III

Prowadzący

p. Jolanta Kosko

   

Czwartek

Sala

13:45-14:30

303

 

Koło j. angielskiego dla klas I-III

(Przygotowanie do konkursów)

Prowadzący

p. Joanna Nietupska

   

Poniedziałek

Sala

13:45-14:30

204

 

Koło ekologiczno-przyrodnicze dla klas I-III

Prowadzący

p. Małgorzata Misztal

   

Środa

Sala

114:40-15:25

211

 

Mediacje rówieśnicze dla klas III-VII

Prowadzący

p. Jolanta Burny

   

Czwartek

sala

13:45-15:25

               

Mediacje rówieśnicze dla klas III-VII

Prowadzący

p. Agnieszka Rohde

   

Czwartek

Sala

13:45-15:25

104

 

 

Zajęcia plastyczno- techniczne dla klas I-III

Prowadzący

p. Renata Kosińska

   

Poniedziałek

Sala

13:30-15:30

103

Program Profilaktyczny „Przyjaciele Zippiego” dla kl. III b

Prowadzący

p. Agnieszka Krzemianowska-Ozga

   

Poniedziałek

Sala

13:30-15:30

202

 

Przygotowanie do Sakramentu Eucharystii

Prowadzący

ks. Piotr Listewnik

   

Poniedziałek

Wtorek

Sala

16:30

16:30

Salka Katechetyczna w Kościele Św. Michała

Terapia pedagogiczna

Prowadzący

p. Grażyna Dybcio

   

Środa (3 a, 3 b)

Sala

Środa (1 a, 1 b)

sala

 

 

Terapia pedagogiczna

Prowadzący

Poniedziałek (klasy II i 3 c)

Sala

8:00-8:45

205

8:55-9:40

205

 

 

Agnieszka Rohde

12:50-13:35

104

 

 

Logopedia

Prowadzący

p. Aleksandra Fredrich-Reluga

   

Wtorek (klasa 2 a)

sala

Czwartek

Sala

 

Prowadzący

Poniedziałek (klasa 3 b)

sala

Poniedziałek (klasa 3 c)

sala

Poniedziałek (klasa 2 c)

sala

12:30-13:30

105

8:00-8:55

105

 

p. Beata Świniarska

11:45-12:30

206

12:50-13:35

206

13:45-14:30

206

Mój lepszy Świat

Prowadzący

p. Agnieszka Krzemianowska-Ozga i p. Danuta Skierka

   

Poniedziałek

Wtorek

Sala

14:00:16:00

14:00-16:00

311

Socjoterapia dla klas I-III

Prowadzący

p. Beata Wilczewska

   

Czwartek

sala

13:45-14-30

202

Jestem sprawny – zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

Prowadzący

p. Waldemar Dunajski i p. Zigniew Bąber

Wtorek (klasy II-III)

sala

Prowadzący

Czwartek (dla klas III-IV)

Sala

 

Prowadzący

Wtorek (dla klas I)

sala

 

Wtorek (dla klas II)

sala

 

14:40-16:20

s. Gimnastyczna

p. Piotr Kaszyński

13:40-15:20

s. Gimnastyczna

 

p. Karolina Koperska

13:45-14:30

s. Gimnastyczna

14:45-15:20

s. Gimnastyczna

Tenis stołowy dla klas II-III

Prowadzący

Wtorek

p. Zbigniew Bąber

15:45-16:20

   

Sala

 

s. Gimnastyczna

 

Tenis stołowy dla klas I

Prowadzący

Piątek

p. Zbigniew Bąber

13:45-14:30

   

Sala

s. Gimnastyczna

 

 

Gry i zabawy z elementami gimnastyki korekcyjnej dla klas I-III

Prowadzący

p. Karolina Koperska

   

Poniedziałek

sala

16:20-17:50

s. Gimnastyczna

Zajęcia piłki ręcznej dla klas III-VI

Prowadzący

p. Karolina Koperska

   

Czwartek

Sala

15:25-17:05

s. Gimnastyczna

Zajęcia relaksacyjne z książką dla klas I-III

Prowadzący

 

Sala

p. Jolanta Rusinowicz

13:45-14:30

Biblioteka szkolna

   

                  

Zajęcia dodatkowe klas IV - VII

 

Zajęcia wyrównawcze i terapia pedagogiczna

Zajęcia wyrównawcze  z j. polskiego dla klas IV

Prowadzący

p. Elżbieta Kulpińska

   

Wtorek

Sala

13:45-14:30

 

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas V

Prowadzący

p. Joanna Błędzka

   

Wtorek

Sala

13:45-14:30

304

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas VII

Prowadzący

p. Wiesława Łanik

   

Czwartek

Sala

15:35-16:20

306

 

 

Przygotowanie do konkursów polonistycznych dla klas VI-VII

Prowadzący

p. Wiesława Łanik

   

Piątek                                                  

Sala                                                     

14:40-15:25

306

 

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas VI

Prowadzący

p. Szymon Karolewski

   

czwartek

Sala

14:40-15:25

304

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas IV

Prowadzący

P. Agata Śmiejan

   

Wtorek

Sala

13:45-14:30

309

Koło informatyczne dla klas VI-VII

Prowadzący

p. Agata Śmiejan

   

Poniedziałek

Sala

15:35-16:20

303

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas VI

Prowadzący

p. Weronika Paszkowska

   

piątek

Sala

15:35-16:20

304

Koło matematyczne dla klas IV-V

Prowadzący

p. Weronika Paszkowska

   

piątek

Sala

14:40-15:25

304

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  dla klas VII

Prowadzący

p. Agnieszka Suwała Bąber

   

Poniedziałek

Sala

15:35-16:20

304

Koło matematyczne dla klas VI-VII

Prowadzący

p. Agnieszka Suwała-Bąber

   

Poniedziałek

Sala

16:30

304

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas V

Prowadzący

p. Jolanta Kosko

   

Poniedziałek (5 a i 5 c)

sala

Poniedziałek (5 b)

Sala

14:40-15:25

304

8:55-9:40

211

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas IV

Prowadzący

p. Joanna Nietupska

   

Środa

Sala

14:30-15:25

204

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas VII

Prowadzący

p. Anita Krajewska

   

Poniedziałek

Sala

14:40-15:25

302

Koło  j. angielskiego dla klas VI-VII

(Przygotowanie do konkursów)

Prowadzący

p. Anita Krajewska

   

Poniedziałek

Sala

1:35-16:20

302

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas VI

Prowadzący

p. Urszula Niesiołowska

   

Środa

Sala

15:35-16:20

302

Koło j. angielskiego dla klas IV-V

Prowadzący

p. Urszula Niesiołowska

   

Piątek

Sala

14:40-15:25

301

Koło biologiczne dla klas VII

Prowadzący

p. Małgorzata Misztal

   

Poniedziałek

Sala

15:35-16:20

211

Koło plastyczne dla klas IV-V

Prowadzący

p. Dorota Czajkowska-Mróz

   

Czwartek

Sala

15:35-17:00

310

Chór

Prowadzący

p. Ewa Gajberger-Burtowy

   

Wtorek

Sala

14:35-16:05

301

 

 

 

Zespół dla kl. IV a

Prowadzący

p. Ewa Gajberger-Burtowy

   

poniedziałek

Sala

10:45-11:30

Mała świetlica

 

Zespół „Kontredans”

Prowadzący

p. Ewa Gajberger-Burtowy

   

Poniedziałek

Sala

Poniedziałek

sala

8:00-8:55

Mała świetlica

15:35-16:20

309

Koło Caritas

Prowadzący

Ks. Tomasz Redzimski

   

czwartek

Sala

17:00

Salki katechetyczne przy Kościele Św. Michała

 

Koło Biblijne - Caritas

Prowadzący

s. Anna Rowicka

   

poniedziałek

Sala

 

17:00

Salki katechetyczne przy Kościele Św. Michała

Socjoterapia dla klas IV-VII

Prowadzący

p. Beata Wilczewska

   

 

 

Środa

Sala

 

 

15:35-:16-20

202

Jestem sprawny – zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

 

Prowadzący

Wtorek (klasy III-IV)

Sala

 

p. Piotr Kaszyński

13:40-15:20

Gimnastyczna

   
 

 

 

Zajęcia piłki ręcznej dla klas III-VI

Prowadzący

p. Karolina Koperska

   

Czwartek

Sala

15:25-16:45

s. Gimnastyczna

 

 

Zajęcia nauki gry w badmintona

Prowadzący

p. Daria Grzegorzewska

   

Poniedziałek (kl. IV-VII)

Piątek (klasy IV-VII)

Sala

15:30-16:30

15:30-16:30

Gimnastyczna

 

 

 

Terapia pedagogiczna dla klasy V a

Prowadzący

p. Agnieszka Krzemianowska- Ozga

   

Czwartek

Sala

10:45-11:30

311

Terapia pedagogiczna

Prowadzący

p. Alicja Murat

   

Poniedziałek (VI a)

Wtorek (VI c)

Sala

15:35-:16:20

9:50-11:30

311

 

 

Mediacje rówieśnicze dla klas III-VII

Prowadzący                   p. Jolanta Burny                

 

   

Czwartek                               13:45-15:25

Sala

 

 

 

Mediacje rówieśnicze dla klas III-VII

Prowadzący              p. Agnieszka Rohde

 

   

Czwartek                           13:45-15:25

Sala                                     104

 

 

 

 

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie
    ul. 3 Maja 41, 81-735 Sopot
    zielonaosemka@wp.pl
  • tel./fax: (+48) 58 551 35 37, (+48) 881 313 343

Linki