Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Zajęcia dodatkowe klas 1-3

Socjoterapia dla kl. 1-3 (jst)

wtorek                          13:45-14:30

sala                               101

prowadzący                 B.W.          

 

Terapia pedagogiczna dla kl. 1 a (jst)

wtorek                 8:00-8:45

sala                      102

prowadzący        G.D

 

Terapia pedagogiczna dla kl. 1 b (jst)

środa                   11:45-12:30

sala                      102

prowadzący        G.D  

 

Terapia pedagogiczna dla kl. 3 (jst)

poniedziałek       13:45-14:30

sala                      103  

prowadzący        G.D.

 

Logopedia dla kl. 3 a (jst)

środa                   11;30-12:30

sala                      105

prowadzący       A.F.

 

Logopedia dla kl. 2 b (jst)

wtorek                 8:45-9:45            

sala                      105

prowadzący        A.F.

 

Logopedia dla kl. 1 a (jst)

środa                   12:50-13:50

sala                      310 a

prowadzący       B.Ś.

 

Logopedia dla kl. 1 b

środa                   11:45-12:45

sala                      310 a

prowadzący       B.Ś.

 

Logopedia dla kl. 2 a  (jst)

poniedziałek       13:45-14:45

sala                      104

prowadzący        B.Ś.  

 

Logopedia dla kl. 3 b i 3 c

czwartek              8:00-9;00

sala                      105

prowadzący         B.Ś.  

 

Chór dla kl. 3-8 (jst)

wtorek                 14:40-15:25

czwartek              14:40-15:25

sala                      301

prowadzący        E.B.

 

Zespół Muzyki Dawnej dla klas 3-7 (jst)

poniedziałek        15:30-16:15

sala                      301

prowadzący        E.B.

 

Tenis stołowy dla klas 1 (jst)

środa                   15:30-16:15

sala                      sala gimnastyczna

prowadzący        Z.B.

 

Tenis stołowy dla klas 2 i 3 (jst)

środa                   16:15-17:00

sala                      sala gimnastyczna

prowadzący        Z.B.

 

Terapia pedagogiczna dla klas 2

środa                   11:45-12:30

sala                      gabinet psychologa

prowadzący        A.R.

 

Koło Biblijne dla klas 1

środa                   11:45-12:30

sala                      102

prowadząca        M.P.

 

Przygotowanie do I Komunii Świętej dla klas 3

poniedziałek        16:30-17:30

wtorek                  16:30-17:30

miejsce:                Dom Parafialny

prowadzący         P.L.

 

Koło plastyczne dla kl. 1-3

poniedziałek       14:10-15:10

sala                      103

prowadzący         R.K.

 

Koło z języka angielskiego dla kl. 1-3

środa                   14:40-15:25

sala                      106

prowadzący        A.N.

 

 

 

Zajęcia dodatkowe klas 4-8

Socjoterapia dla kl. 4 i 6 (jst)

poniedziałek       15:35-16:20

sala                      101

prowadzi             B.W.

 

Socjoterapia        dla kl. 7-8 (jst)

poniedziałek       16:30-17:15

sala                      101

prowadzący        B.W.

 

Terapia z elementami rozwijającymi kompetencje emocjonalno-społeczne dla kl. 4 -8

piątek                  10:45-11:30

sala                      gabinet psychologiczny

prowadzący        A.R.

 

Chór dla kl. 3-8 (jst)

wtorek                 14:40-15:25

czwartek              14:40-15:25

sala                      301

prowadzący         E.B.

 

Zespół Muzyki Dawnej dla klas 3-7 (jst)

poniedziałek       15:30-16:15

sala                      301

prowadzący        E.B.

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 8

czwartek              14:40-15:25

sala                      306

prowadzący        W.Ł.

 

Koło z języka polskiego dla kl. 7-8

czwartek              15:35-16:20

sala                      306

prowadzący        W.Ł.

 

Tenis stołowy dla klas 4-7 (jst)

poniedziałek        7:15-8:50

czwartek              7:15-8:50

sala                      sala gimnastyczna

prowadzący         Z.B

 

Koło plastyczne dla kl. 5-6

wtorek                 16:20-17:50

sala                      310

prowadzący        D.CZ.

 

 

Piłka ręczna dla kl. 4-5

poniedziałek                 16:20-17:50

sala                                sala gimnastyczna

prowadzący                  K.K.

Badminton dla kl. 4-8

piątek                            14:30-16:00

sala                                sala gimnastyczna

prowadzący                  D.C.

 

Koło Biblijne dla kl. 5 a i 5 d

czwartek              14:40-15:25        

sala                      102

prowadzący        M.P.

 

Koło biblijne dla kl. 5 b i 5 c

czwartek              8:55-9:40

sala                      102

prowadzący         M.P.

 

Koło historyczne dla kl. 4-8

poniedziałek       15:30-16:30

sala                      206

prowadzący        I.S.

 

Koło teatralne dla kl. 4-8

wtorek                 14:30-15:30

sala                      201

prowadzący        E.K.

 

 

 

Dodatkowe zajęcia finansowane przez UM Sopotu uwzględnione w tygodniowym planie nauczania:

 

  • Zajęcia na basenie w kl. 2 i 3.

 

  • Zajęcia z żeglarstwa dla kl. 7.

 

  • Dodatkowa godzina języka angielskiego w klasach 4 i 8.

 

  • Lekcje języka niemieckiego w kl.  4-6.

 

  • Dodatkowa lekcja matematyki w kl. 5-8.

 

  • W okresie od października 2018-marca 2018 dodatkowe zajęcia z języka polskiego i matematyki dla kl. 8.

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie
    ul. Józefa Golca 3, 81-743 Sopot
  • tel./fax: (+48) 58 551 35 37, (+48) 881 313 343

Linki