Indywidualne osiągnięcia uczniów

Dnia 30 maja 2018 roku na deskach Teatru Szekspirowskiego kolejny raz wystąpiła Emma Kaszuba - Rakowska , uczennica klasy 7b. Tym razem był to musical pt. „ KOSMOS” autorstwa znanej i cenionej artystki Magdaleny Gabriel, gdzie wystąpił Balet Akademii Artystycznej.

15 kwietnia 2018 r. odbył się 6 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH „ Dance Group” , gdzie uczennica Sp8 w Sopocie Emma Kaszuba-Rakowska zakwalifikowała się do finału i zajęła V miejsce na w kategorii Duety Jazz (12-15 lat) , kolejne IV miejsce w kategorii Formacje Taniec Współczesny (12-15 lat) , a także V miejsce w kategorii Formacje Jazz (12-15 lat ) . Gratulujemy!!!

17 grudnia 2017 roku uczennica klasy 7b ,Emma Kaszuba-Rakowska brała udział w Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu. Uczennica , będąca członkiem Akademii Artystycznej w Gdańsku zajęła 6 miejsce w kategorii tańca współczesnego wiek 12-15 lat . Serdecznie gratulujemy :)!!

Dnia 31 maja odbyła sie w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim premiera musicalu "Król Lew" , pod przewodnictwem znanej i cenionej artystki i tancerki - Magdaleny Gabriel. W balecie występowała nasza uczennica Emma Kaszuba-Rakowska, uczennica klasy 6b!!!

Uczennica Emma Kaszuba-Rakowska z VI b startowała na V Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group w 2 kategoriach i zdobyła brązowy medal- za "duet jazz "a także -złoty medal -za "mini formacje jazz"- , 8-9 kwietnia w Gdańsku. Gratulujemy! i życzymy kolejnych, wspaniałych sukcesów!

Emma Kaszuba-Rakowska

Emma Kaszuba-Rakowska została powołana i należy od tego roku do Reprezentacji Polski Fitness WFF. W tym roku brała udział m.in. w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Fitnessie Spotowym 2015 w Łochowie, gdzie zajęła 8. miejsce na 15 w kategorii do lat 10, MIstrzostwa Polski Fitness, Fit-KidAerobicWWF -WBBF Warszawa 2015 (World Fitness Federation-World Body Building Federation) - 9. miejsce, a także w II Grand Prix Aleksandry Kobielak  - 7. miejsce na 19 osob w kat. do lat 10

W bieżącym roku szkolnym zajęła 8. miejsce w Polsce Federacji WFF-WBBF PUCHAR POLSKI – POLISH CUP w Fitness&Kulturystyce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszej uczennicy dalszych fantastycznych sukcesów!

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Fitnessie Sportowym

Emma 18 czerwca - reprezentowała naszą szkołę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Fitnessie Sportowym i zajęła 6 miejsce.

Gratulujemyyes

Zawody międzynarodowe - 14 i 15 maja

Informujemy, iż dnia 14 maja Emma Kaszuba - Rakowska zajęła 3 miejsce na miedzynarodowych zawodach Amber Prix 2016 , Klaipeda . W dniu 15 maja Emma zajęła 4 miejsce na Mistrzostwach Europy WFF Litwa 2016 ( pokonując zawodniczki AWF) . Dodatkowo otrzymała wyróżnienie publiczności za najlepsze show fitness.

Mistrzostwa Polski WFF - 2 maja 2016r.

2 maja Emma brała udział w Mistrzostwach Polski WFF. Więcej zdjęć Emmy w galerii zdjęć.

Występy Emmy dla WOŚP - 10 stycznia 2016r.

ul. Józefa Golca 3, 81-743 Sopot