Konkursy i osiągnięcia

Konkursy klas młodszych (1 - 3)

X Miejski Konkursu Recytatorski dla Najmłodszych „Poezja w ustach dziecka”

W poniedziałek 24 października na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie spotkali się uczestnicy dziesiątej edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego dla Najmłodszych: „Poezja w ustach dziecka”.

W dniu przesłuchań 49 recytatorów zaprezentowało na scenie w obecności rówieśników, rodziców i nauczycieli przygotowane na konkurs wiersze polskich autorów z bogatego dorobku tworzonego z myślą o najmłodszych.

W najstarszej grupie wiekowej jury przyznało:

Jedną Nagrodę I – Zofia Marszałł ze Szkoły Podstawowej Nr 8

dwie równorzędne II Nagrody – Lilia Rogacewicz z Przedszkola Nr 8  i Jakub Konopka z Przedszkola Nr 5

dwie równorzędne nagrody III – Jagoda Zajk z Przedszkola Nr 5 i Alicja Jankowska z LOKOMOTYWY

Wyróżnienie – Felicja Woźniak z Przedszkola Nr 12, Krystyna Rzegocka ze SP Nr 8, Julia Dmochowska z Przedszkola Nr 4

Gratulujemy naszym uczennicom sukcesuyes

ul. Józefa Golca 3, 81-743 Sopot