Konkursy i osiągnięcia

IV Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przemalujmy Działa Mistrzów - Dziewczyny z Kwiatami Olgi Boznańskiej"

Z wielką radością informujemy, że uczeń SP nr 8, uczestnik koła plastycznego -

Jacek Ejsmont z kl. V c - zdobył I miejsce

w IV Edycji Konkursu Plastycznego "Przemalujmy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej".

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku, natomiast honorowy patronat nad konkursem sprawowali:

  • Pomorski Kurator Oświaty,
  • Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz
  • Prezydent Miasta Gdańska, Pan Paweł Adamowicz!

 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8.12.2017 r. w Wielkiej Zbrojowni - Gmachu Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Gratulujemy!!!

Warsztaty artystyczne w PGS w Sopocie

W dniu 25.10.2017 r. uczniowie klasy 4 c uczestniczyli w warsztatach artystycznych w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie. Zajęcia były bardzo twórcze i ciekawe.

KONKURSY PLASTYCZNE I FOTOGRAFICZNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

  1. Ogólnopolski Konkurs dla dzieci i młodzieży „Niech żyje Rock n' Roll” pod hasłem „Tematy muzyczne w twórczości Marka Piekarczyka oraz zespołu Kombi”.

 

  • I miejsce: Maria Lewandowska, klasa 6A

 

  1. Konkurs fotograficzny o zasięgu wojewódzkim „Oliwa” XVI edycja

 

  • wyróżnienie: Anna Dałek, klasa 6A

 

  1. Konkurs miejski ”Sopot historią malowany” - III edycja pod hasłem „Wydarzenia historyczne w nazwach sopockich ulic”:

 

I miejsce:

  • Antonina Półtorak klasa 5A

 

II miejsce:

  • Natalia Bujny klasa 6A

 

III miejsce:

  • Lena Turowska klasa 4C
  • Maria Lewandowska klasa 6A
  • Bruno Jeske klasa 5C
  • Volodymyr Bigun klasa 5A

 

Wyróżnienia:

            Joanna Koseda klasa 4A

                 Pola Deker klasa 4C

                 Julia Wierczyńska klasa 6C

                 Artur Kasiński klasa 6C

Cyprian Należny klasa 4C

Emma Kaszuba-Rakowska klasa 6B

  1. XIX Ogólnopolski Konkurs dla dzieci i młodzieży pod hasłem ”25 lat PSP profesjonalni, sprawni, pomocni”

 

I miejsce: Antonina Półtorak klasa 5A,

IV miejsce: Anna Dałek klasa 6A

5. Konkurs plastyczny o zasięgu wojewódzkim „Fabryka pisanek”, realizacja wyróżnionego projektu, zespół w składzie :

  • Aleksandra Żurańska klasa 4C
  • Marcelina Zientara klasa 4C
  • Natalia Łycyniak klasa 4C
  • Jacek Ejsmont klasa 4C
  • Oliwia Bieszke klasa 6C
  • Xenia Czerwińska klasa 6C

 

6. Konkurs plastyczny „Planeta mleka”

 II miejsce: Maria Lewandowska

 

GRATULACJE!

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie
    ul. Józefa Golca 3, 81-743 Sopot
  • tel./fax: (+48) 58 551 35 37, (+48) 881 313 343

Linki